WhatsApp

Teknik Destek

Destek ve hizmetlerimiz
hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Hakkımızda

HakkımızdaDynobil kütahya oto ekspertiz, sıfır ve ikinci el araçların kaza ve arıza durumlarını tespit edip yorumlayan, araçların muayene öncesi fren kontrollerini yapan, uzman kadrosu ve tam donanımlı cihazlarıyla araçların sorun ve arızalarını tespit eden, Türkiye’nin ilk kurumsal oto ekspertiz kuruluşudur. Ve artık Kütahya'da. TÜV&TSE-HYB Onaylı, Kaporta veBoya, Motor ve Mekanik, Motor, Şanzıman, Güç, HP ve Beyin kontrolleriyle kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Dynobil dünya standartlarında kendi ürettiği son nesil oto ekspertiz cihazlarını kullanan, sıfır ve ikinci el araçların kaza ve arıza durumlarını tespit edip yorumlayan, araçların muayene öncesi fren kontrollerini yapan, uzman kadrosu ve tam donanımlı cihazlarıyla araçların sorun ve arızalarını tespit eden, Türkiye’nin ilk kurumsal oto ekspertiz kuruluşudur.

 

Kütahya'da yüksek standartlarda oto ekspertiz hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizimle iletim kurmanız. Sürecin geriye kalan tüm kontrolü uzmanlığımız ile bizim kontrolümüzde olacaktır. Siz kahvenizi yudumlarken biz size araç ile alakalı tüm raporları hazırlamak için testlerimize başlamış olacağız. Sonrasında tüm raporları alıcı ve satıcı olarak size tüm detayları ile sunacağız.

 

Kütahya'da oto ekspertiz için size Dynobil Oto Ekspertiz yeter...

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun E-BÜLTEN